درگیری شدید در محله چابهار قشم

درگیری شدید در محله چابهار قشم، ٢ كشته و ٤ زخمى

دیشب در محله چابهار  بین پنج نفر غیر بومی ساکن قشم و چند نفر از بومی های قشم درگیری شدیدی رخ داد در این درگیری ۶ نفر قشمی با استفاده از سلاح سرد توسط مهاجمان غیر بومی زخمی و روانه بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شدند. متاسفانه دو نفر از زخمی شدگان جان خود را از دست داده اند. دو نفر از ضاربان هم توسط برادران زحمتکش نیروی انتظامی دستگیر شدند.

منابع مطلع از در گيرى در محله چابهار شهر قشم خبردادند که  الف براى خريد به يكى از داروخانه هاى شهر قشم مى رود و در همين حين با يكى از ضاربين به دلائل نامعلومى برخورد لفظى پيدا مى كند و ضاربين وى را مورد كتك كارى قرار مى دهند و الف ك نيز بعد از اين اتفاق به خانه مى رود و دوستان خود را از اين اتفاق آگاه مى كند الف ك و دو برادر همراه با پسرخاله ها براى يافتن مهاجمين ، قشم را زيرپامى گذارند تا اينكه آن ضاربين را در يكى از عروسى هاى محله چابهار مى يابند و درگيرها آغاز مى شود و مردم هم تلاش مى كنند كه اين دو گروه را به آرامش دعوت كنند ولى اين تلاش شهروندان افاقه نكرده بود و درگيرى ها بالا گرفته و مهاجمين باسلاح سرد(خنجر) به جان برادران مى افتند و در اين درگير ٢ نَفَر كشته و ٤ نَفَر زخمى برجاگذاشت.
به گفته شاهدان عينى و منابع مطلع متاسفانه ( ك س /ش س ) ٢ برادر در اين درگيرى خيابانى جان باختند و ٤ نَفَر ديگر بعلت شدت جراحات وارده از اصابت خنجر به سر و صورت و شكمشان روانه بيمارستان شدند. ظاهر از ٦ نَفَر ضارب شب گذشته در محله چابهار ٣ نَفَر آنها توسط پليس در مخفيگاهشان دستگير شده اند. علت حادثه توسط كارگاهان خبره قشم در دست بررسى است.

photo_2017-01-07_01-06-30

مرحومین مجید سرپرست و کیوان سرپرست دو تن از جان باختگان درگیری دیشب محله چابهار قشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *