امروز : سه شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۸ می باشد.

سوختن یک منزل مسکونی در شهرک گلزار

یک منزل مسکونی درشهرک گلزار طولا در آتش سوخت

سردرگمی آتش نشان ها درکوچه های بی نام و نشان روستای طولا

یک منزل مسکونی در شهرک گلزار روستای طولا طعمه حرق شد که خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشت ولی خسارات مالی زیادی به مالک وارد شد.

شنیده های تایید نشده حکایت از آن دارد که این منزل مسکونی نیمه کاره مورد استفاده قرار گرفته و برق آن از منزل دیگری گرفته شده است و اتصالات برق منجر به این حادثه شده است ، قرار هست برای بررسی بیشتر بازرسان فردا به این منزل اعزام شوند .

ساعتی پیش یک مورد آتش سوزی منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که بلافاصله مامورین آتش نشانی به همراه دو دستگاه خودرو به محل اعزام شدند اما نقطه قابل توجه این بود که خودروهای آتش نشانی درکوچه های بدون تابلو گم شده بودند و کوچه به کوچه به دنبال خانه آتش گرفته شده می گشتند .

وارد شهرک گلزار که می شوید به یک چیز عجیب و غریب برخورد می کنید و آن چیز عجیب و غریب این است که هیچ کدام از خیابان هاى اصلى و فرعى و کوچه ها و لاین هاى این شهرک ها تازه تأسیس و پرجمعیت نام گذارى نشده است که این خود باعث نارضایتی ساکنان و سردگمی دراین شهرک ها شده است .

جای سوال است چرا شهرک هایی که به تازگی ساخته شده اند به حال خود رها می شوند و به مشکلات آنها از قبیل جاده ، کوچه بندی و تابلو و غیره هیچ رسیدگی نمی شوند ؟

امید است مسولان شهرستان قشم برای رفع این مشکل اقدام اساسی انجام دهند چرا که درچنین مواقع ضروری اگر آتش نشانی دیر برسد امکان حوادث ناگوار دارد .

 

آخرین مطالب